PodcastitDagmar 23.10.2023

DaguTalks

Katso Dagun asiantuntijoiden paneelikeskusteluja tällä hetkellä markkinoijia mietityttävistä aiheista!

Mistä juuri nyt keskustelemme asiakkaidemme, medioiden ja kumppaneidemme kanssa tekoälystä, brändin kasvusta, digitaalisuudesta ja tulevaisuuden muutoksiin varautumisesta? Katso näkemyksemme DaguTalksista!

Jaksot ovat noin puolen tunnin mittaisia ja löydät ne Dagmarin YouTube-kanavalta tai Spotifysta vaikkapa lenkillä tai työmatkalla kuunneltaviksi.

Kuuntele DaguTalks-jaksoja tästä:

Katso DaguTalks-jaksot tästä:

Haluatko jutella jaksojen aiheista lisää? Ota yhteyttä asiantuntijoihimme

Anni Haavisto

Lead strategist

anni.haavisto@dagmar.fi

+358405805804

Ville Fredrikson

Lead Strategist, Digital Transformation & Metaverse

ville.fredrikson@dagmar.fi

+358405186764

Leena Kivioja

Director, Sustainability and Lead Strategist

leena.kivioja@dagmar.fi

+358503541147

johanna pekari client director.

Johanna Pekari

Client Director

johanna.pekari@dagmar.fi

+358505952116

Kirsi Laakso

Customer Insight Director

kirsi.laakso@dagmar.fi

+358503463481

Laura Siltanen

Senior Client Director

laura.siltanen@dagmar.fi

+358407772817

Samuel Tastula

Lead Strategist, Digital Transformation

samuel.tastula@dagmar.fi

+358407484301

Heikki Pieniniemi

Chief Business Officer – Digital Sales

heikki.pieniniemi@dagmar.fi

0407173462

Emil Siniketo

Digital Strategist

emil.siniketo@dagmar.fi

+358405323595

Emma Lehtovaara

Business Director

emma.lehtovaara@dagmar.fi

+358406637741

Tuukka Muhonen

Head of Content Automation

tuukka.muhonen@dagmar.fi

+358451772266

Petteri Kalaoja

Martech Strategist

petteri.kalaoja@dagmar.fi

+358400996507

Miikka Rahikainen

Head of Martech

miikka.rahikainen@dagmar.fi

+358415062689

Krista Elopuro

Chief Executive Officer

krista.elopuro@dagmar.fi

+358407537577