Yhteystiedot

Dagmar Helsinki

Annankatu 28
00100 Helsinki
puh. +358 9 693 011 (8.00-16.00)
Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@dagmar.fi

Dagmar Tampere
Hämeenpuisto 29
33200 Tampere

Näin saavut meille

Dagmarin toimisto sijaitsee Helsingin Kampissa, aivan Helsingin keskustassa.

Pääset meille omasta sisäänkäynnistämme, joka sijaitsee Annankadulla Fazer Cafen vieressä. Soita ovikelloa ulko-ovella ja pääset aulaamme! Sisäänkäyntimme ja kulku tiloissamme ovat esteettömiä. Kerrothan meille etukäteen, mikäli sinulla on esteettömyyteen liittyviä huomioita.

Suosittelemme saapumaan julkisilla liikennevälineillä: pääset aivan viereemme metrolla (Kamppi), raitiovaunulla sekä busseilla. Rautatieasemalta on Dagmariin noin 5-10 minuutin kävelymatka.

Katso sijaintimme kartalla.

Pysäköintipaikkoja kadulla ja Kampin kauppakeskuksessa

Annankadulla ja lähikaduilla on satunnaisesti pysäköintipaikkoja. Saatavuus on parhaimmillaan varhain aamulla ja myöhään iltapäivällä.

Enemmän pysäköintimahdollisuuksia on Kampin kauppakeskuksen pysäköintihallissa, josta on toimistollemme noin 5 minuutin kävelymatka.

Voimmeko auttaa? Ota yhteyttä!

Krista Elopuro

Chief Executive Officer

krista.elopuro@dagmar.fi

+358407537577

Teija Jokinen

Chief Business Officer – Creative

teija.jokinen@dagmar.fi

+358408327727

Antti Kallio

Chief Business Officer – Data, Insight and Technology

antti.kallio@dagmar.fi

+358405298069

Heikki Pieniniemi

Chief Business Officer – Digital Sales

heikki.pieniniemi@dagmar.fi

0407173462

Katariina Uljas-Ahl

Chief Business Officer – Digital

katariina.uljas-ahl@dagmar.fi

+358405891976

Tomi Suojoki

Chief Business Officer

tomi.suojoki@dagmar.fi

+358407795857

Lähetä meille viesti

* merkityt kentät ovat pakollisia

Asiani koskee*
Pudota tiedostot tähän tai
Max. tiedoston koko: 10 MB.

    Max 1 viesti kuukaudessa, noin 5 minuuttia tuoreita näkemyksiä, uutisia ja katsauksen toimialamme oleellisiin keskusteluihin.

    Kun lähetät viestin, olemme sinuun pikaisesti yhteydessä. Pidämme huolta tiedoistasi tietosuojaselosteessamme kuvatulla tavalla.