Dagmar Helsinki

Lönnrotinkatu 25 A
00180 Helsinki
puh. +358 9 693 011 (klo 8.30-16.30)
faksi +358 9 693 1265

Laskutustiedot

Laskutustietomme löydät täältä »

Sähköposti

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@dagmar.fi.

 

Katso rekrytoinnin yhteystiedot Rekry-osiosta.

Yhteydenotto:

Mediatiedot

Mediat päivittävät omat tietonsa verkkopalveluun, josta tiedot siirretään sähköisesti suoraan mediarekisteriimme. Lähetä viesti osoitteeseen mediarekisteri@dagmar.fi ja saat käyttöösi päivitystunnukset sekä linkin verkkopalveluun.

Yhteystiedot

Tuula Kallio
Tuula Kallio

CEO
tuula.kallio@dagmar.fi

Ulla Aitio
Ulla Aitio

Chief Business Officer / Clients & Global Network
ulla.aitio@dagmar.fi

Krista Elopuro
Krista Elopuro

COO / Dagmar Drive
krista.elopuro@dagmar.fi

Antti Kallio
Antti Kallio

Chief Business Officer / Data & Technology
antti.kallio@dagmar.fi

Anna Salo
Anna Salo

Chief Business Officer / Development & Learning
anna.salo@dagmar.fi

Katariina Uljas-ahl
Katariina Uljas-ahl

Chief Business Officer / Investments
katariina.uljas-ahl@dagmar.fi

Teija Jokinen
Teija Jokinen

Chief Business Officer / Dagmar Stories
teija.jokinen@dagmar.fi