Yhteystiedot

Dagmar Helsinki

Lönnrotinkatu 25 A
00180 Helsinki
puh. +358 9 693 011
Sähköpostiosoitteet: etunimi.sukunimi@dagmar.fi.

Dagmar Tampere

Kauppakatu 1
33200 Tampere

Laskutustiedot

Toivomme ostolaskut sähköisinä.

Verkkolaskuosoite:
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT-tunnus: 003701073463

Y-tunnus: 0107346-3
ALV-tunnus: FI01073463

PDF-muotoiset laskut osoitteeseen invoices-0107346-3@kollektorinvoice.com

Medialaskuissa on ostotilauksemme numero mainittava laskulla, muuten emme voi käsitellä laskua.

Laskujen postiosoite:

Oy Dagmar Ab
0107346-3, PL 8
80020 Kollektor Scan

Muut talouspalveluita koskevat yhteydenotot: talouspalvelut@dagmar.fi.



Ota yhteyttä

Krista Elopuro

CEO krista.elopuro@dagmar.fi

Katariina Uljas-Ahl

CBO / Digital katariina.uljas-ahl@dagmar.fi

Antti Kallio

CBO / Dagmar Drive antti.kallio@dagmar.fi

Teija Jokinen

CBO / Dagmar Stories teija.jokinen@dagmar.fi

Ulla Aitio

COO / Clients & Global Network ulla.aitio@dagmar.fi

Mikko Koski

COO, RADLY mikko.koski@radly.fi